Kobieta

Życie dla ludzi których się kocha to żaden wstyd. Ja tak właśnie żyje. Dla Nich.

21 sierpnia 2019
IMG_8682

No uwielbiam. Całym swoim serduchem, komórką i w ogóle tkanką. Żyje dla relacji. Oddycham dla więzi. Nie ma piękniejszych i bardziej wartościowych rzeczy od buziaków, przytulania, uśmiechów, chichotów, powierzania sekretów. No nie ma!

Życie dla ludzi których się kocha to żaden wstyd. Ja tak właśnie żyje. Dla Nich.

Jestem czyjąś córką, żoną, mamą. A w związku z tym jestem też częścią. Częścią czyjegoś życia. Życia rodziców, męża, syna. Jestem powodem do dumy, radości, do spięcia pośladów i zapierdzielania. Do zrobienia badań, poprawienia diety, urlopu…

Gdybym chciała żyć tylko i wyłącznie dla siebie – nie brałabym ślubu i nie zachodziła w ciąże. Byłabym singielką! Nie jestem.

Nie zrozumcie mnie źle. Sensem mojego życia nie jest prasowanie koszul i warzenie zupy… Tym sensem jest miłość. Proste bycie razem – jedzenie popcornu, oglądanie filmu, spłacanie kredytu. Kochanie się! Podnoszenie na duchu, poklepywanie, dawanie kopniaków, wyciąganie z dołka…

Czy mam ich czasem dość? No pewnie! Mega mnie wkurzają… Ale takie jest życie. Takie są relacje – skomplikowane, momentami trudne, wymagające. Wiele rzeczy nie przychodzi mi łatwo – wstawanie do dziecka o piątej trzydzieści, mówienie mężowi gdzie są jego gacie (Widziałaś moje majtki? – Tak, są w szafie. – Nie ma. – Są. – Nie ma. – SĄ!!), ustalanie szczegółów remontu…No bywa, że mam ochotę wyjść i nigdy nie wracać, ALE… Nigdy tego nie robię. Bo ich kocham. Przechodzi. Emocje opadają. Zostaje przyjaźń.


DOBRNĘŁAŚ DO KOŃCA? SUPER! BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE KOLEJNA ZARWANA NOC NIE POSZŁA NA MARNĘ  🙂 JAK MYŚLISZ – TEN TEKST MÓGŁBY SIĘ KOMUŚ PRZYDAĆ? JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TAK TO PROSZĘ CIĘ O:

  • KOMENTARZ (NAJLEPIEJ MIŁY :D)
  • LAJKA, SERDUSZKO TUDZIEŻ INNĄ MEGA SPONTANICZNĄ REAKCJĘ
  • UDOSTĘPNIENIE

W TYM CELU ZAPRASZAM CIĘ NA MÓJ FANPAGE

AGNIESZKA,