Mama

Tak, to w tym momencie jesteś najpiękniejsza

3 listopada 2017
SONY DSC

Pewnie zabrzmi to dziwnie, ale muszę to napisać. W życiu każdej kobiety przychodzi moment, w którym  cieszy się z rosnącego brzucha…

Umówmy się – ciąża – nie do końca jest błogosławiona. Mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłości. Ktoś Ci powie, że poranne – nie słuchaj. U mnie trwały na okrągło. Serio, nawet w nocy. No i ten odór… Czy tylko ja miałam wrażenie, że za szafą mam zdechłego szczura? No taki smród wydobywał się z lodówki! Nawet pomidory mi śmierdziały, ba! mnie mdliło na sam ich widok!

Na szczęście to się kiedyś kończy, tak po porostu mija, a wtedy pojawia się…

WZGÓREK. Pewnego dnia rozeszła mi się bluzka, wiesz taka na guziki. I nie, to nie były wzdęcia! To był dowód. Namacalny dowód mojej ciąży! Pojawił się brzuch i pojawiło się… SZCZĘŚCIE! Prawdziwe, autentyczne szczęście! Radość no i oczywiście duma. Serio! Byłam dumna, że nie mieszczę się w spodnie, moje ulubione dżinsy!

Przepraszam, ale czy tylko ja miałam ochotę pokazać mój brzuch całemu światu? I to dosłownie całemu! Czy tylko ja miałam ochotę wyjść na balkon i wywrzeszczeć „ludzieee jestem w ciąży”?

Z moim ciałem działo się coś NIESAMOWITEGO. Rosło w jakiś niewytłumaczalny sposób! Jednego dnia mieściłam się w spodnie, drugiego nie umiałam ich dopiąć. W dodatku, miałam z tego frajdę. Czy Ty zdajesz sobie z sprawę z tego, że właśnie wtedy PO RAZ PIERWSZY spodobałam się sobie w lustrze? Tak totalnie na sto procent?!

Kobieta w ciąży jest PIĘKNIEJSZA i nie, to nie jest wyświechtany morał! Od ciężarnych bija jakaś niewytłumaczalna siła. One się unoszą, no unoszą się nad ziemią! Serio, mimo rosnącego brzucha i nadmiernych kilogramów 🙂


SPODOBAŁ CI SIĘ TEN WPIS? A MOŻE ZNASZ OSOBĘ, KTÓRĄ RÓWNIEŻ BY ZAINTERESOWAŁ? JEŚLI TAK, BĘDZIE MI SZALENIE MIŁO JEŚLI :

  • POLUBISZ GO LUB UDOSTĘPNISZ NA MOIM FACEBOOK’U
  • POINFORMUJESZ MNIE O TYM W KOMENTARZU PRZY OKAZJI DZIELĄC SIĘ SWOIMI UWAGAMI
  • WESPRZESZ GRUPĘ, KTÓRA INTERESUJE SIĘ MOIM BLOGIEM I POLUBISZ MÓJ KANAŁ NA FACEBOOK’U

DZIĘKUJĘ! MAM NADZIEJĘ, ŻE JESZCZE DO MNIE WRÓCISZ 🙂