Mama

Pięć faktów o mnie i najprawdopodobniej o Tobie jeśli jesteś… mamą!

11 stycznia 2019
Image-1

Dzisiaj przychodzę z wpisem obnażającym. Przedstawiam pięć faktów o mnie i najprawdopodobniej o Tobie jeśli jesteś mamą.

Robię zakupy przez internet

‚Też mi nowość’, pomyślisz. Pół Polski to robi (jeśli nie cała). Fakt, wiele osób korzysta z internetu, również niedzieciatych. Jednak! Matki robią to zdecydowanie częściej, a ja nałogowo. Kiedy mój syn skończył pięć miesięcy znałam już wszystkich kurierów z mojej okolicy. Serio. Wiedziałam, że Pan Włodek pracuje w DHL’u, Pan Kaziu w Pocztexie, a Mietek w UPS. Powiem Ci więcej! W ciągu trzech lat zaliczyliśmy cztery przeprowadzki, a ja po miesiącu od każdej znałam… nowych dostawców!

Gdybym mogła wydałabym fortunę na… AGD!

Prawda jest okrutna. Trzy lata temu nie zwracałam uwagi na takie sprzęty jak odkurzacz, pralka czy zmywarka. Dwa paprochy wystarczyło podnieść, a garami nazywałam talerz. Dzisiaj? Gdybym mogła wydałabym fortunę na – nowe technologie! Jestem mamą i jak każda mama szukam oszczędności. A, że czas to pieniądz… Marze o parownicy, myjącym odkurzaczu i suszarce bębnowej 😀

Czytam etykiety

Czytam składy jogurtów, kiszonej kapusty, sera, proszku do prania…

Magazynuje książki… kucharskie!

W posiadaniu dziecka najbardziej przerażały mnie… posiłki. Nie lubię i nie umiem gotować. Kuchnie lubiłam na studiach, jako pomieszczenie do przesiadywania. Teraz jej nie cierpię. Wchodzę tam bo zwyczajnie muszę. Jednak robię wszystko by spędzony w niej czas zminimalizować. I stąd biorą się książki. Nigdy nie gotuje z głowy, bo z głowy to ja umiem, ale jajecznice.

Czytam w toalecie

Szczerze? Nie sądziłam, że macierzyństwo zmieni mnie w ten sposób:D Nigdy nie rozumiałam po co ludziom gazety/książki/tablety w… toalecie! Przecież tam się wchodzi i wychodzi. A potem urodziłam Jana i szybko odkryłam, że ‚toaleta’ jest idealnym miejscem na… ukulturalnianie 😀


DOBRNĘŁAŚ DO KOŃCA? SUPER! BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE KOLEJNA ZARWANA NOC NIE POSZŁA NA MARNĘ  🙂 JAK MYŚLISZ – TEN TEKST MÓGŁBY SIĘ KOMUŚ PRZYDAĆ? JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TAK TO PROSZĘ CIĘ O:

  • KOMENTARZ (NAJLEPIEJ MIŁY :D)
  • LAJKA, SERDUSZKO TUDZIEŻ INNĄ MEGA SPONTANICZNĄ REAKCJĘ
  • UDOSTĘPNIENIE

W TYM CELU ZAPRASZAM CIĘ NA MÓJ FANPAGE

AGNIESZKA,

zdj