Mama

Nigdy wcześniej tak dużo i intensywnie nie czułam

24 marca 2019
149977c3-bccf-4026-a218-6cc52d694f51

Macierzyństwo wiele w Naszym życiu zmienia – począwszy od wystroju wnętrza skończywszy na diecie, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego jaki ma wpływ na Nasze emocje! Szczerze? Nigdy wcześniej nie ‚przeżywałam’ tak mocno. Nigdy wcześniej tak dużo i intensywnie nie czułam! Serio. Parę lat temu wydawało mi się, że złość to taki moment, w którym sięgamy po meliske i kładziemy się spać. Dzisiaj już wiem, że w złości można rzucać przekleństwami albo nawet szklanką…

Frustracja

Trzy lata temu moja reakcja na brak kawy brzmiała mniej więcej tak „ojojoj naprawdę?”, obecnie „ja pierd… serio?!”

Rozpacz

Nie ma nic gorszego od dziecka, które wybudza się z drzemki po pięciu minutach. Nie ma, no nie ma! Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się – usypiać brzydząca przez 40 min po czym go odłożyć, wykonać taniec radości i usłyszeć „łeeeee” to… przybijmy sobie piątkę!

Wstyd

I pomyśleć, że parę lat temu mlaskanie uważałam, za żenujące 😀 Ha ha ha! Agnieszko, a co powiesz na: badanie GBS lub na poród w obecności studentów?!

Bezradność

Czym jest bezradność przekonałam się mniej więcej wtedy kiedy moje dziecko położyło się na drodze i nie chciało wstać.

Strach

O tym jak wielkie są oczy strachu dowiedziałam się kiedy po raz pierwszy zostałam sam na sam z… noworodkiem. Ezuu, co to był za stres! Nie wiem jak Ty, ale ja bałam się przewijać, a nawet karmić.


DOBRNĘŁAŚ DO KOŃCA? SUPER! BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE KOLEJNA ZARWANA NOC NIE POSZŁA NA MARNĘ  🙂 JAK MYŚLISZ – TEN TEKST MÓGŁBY SIĘ KOMUŚ PRZYDAĆ? JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TAK TO PROSZĘ CIĘ O:

  • KOMENTARZ (NAJLEPIEJ MIŁY :D)
  • LAJKA, SERDUSZKO TUDZIEŻ INNĄ MEGA SPONTANICZNĄ REAKCJĘ
  • UDOSTĘPNIENIE

W TYM CELU ZAPRASZAM CIĘ NA MÓJ FANPAGE

AGNIESZKA,