Kobieta

Miliony ludzi na świecie nie mają tego co mam ja

19 lipca 2020
D6F18124-749E-4CDE-B16A-625C38266BBB

Zdecydowanie jestem w najpiękniejszym momencie swojego życia. Myśle, że mam więcej niż połowa ludzi na świecie. Serio. Decyzje, które podejmowałam przez 30 lat doprowadziły mnie do miejsca, w którym czuje się dobrze.

Jestem z człowiekiem, który może czasem mnie wkurza, ale nie zmienia to faktu, że jest najwspanialszym facetem jakiego znam. Serio. To gość, którego jestem pewna, choć wszyscy dookoła twierdzą, że w życiu pewnych rzeczy nie ma…

Dziecko. Cudny czteroletni chłopiec, który wyprowadza mnie z równowagi kilka razy dziennie. Chłopiec, który pokazał mi co to znaczy być matką. I kochać jak matka. Chłopiec, który nauczył mnie  odpowiedzialności i sprawił, że dorosłam. Który mnie zmusił do zajrzenia w siebie, usłyszenia intuicji, zaufania przeczuciu. Dzięki temu dziecku przekonałam się czym jest strach i zrozumiałam dlaczego rodzice mówili czasem NIE.

Druga ciąża. To coś o co ludzie starają się latami. Nam się udało! Zrealizowaliśmy plan szczęść miesięcy po jego powstaniu. I to jest cud.

Mam do czego dążyć i o co się starać. Marze o rzeczach realnych, które są w zasięgu mojej ręki pod jednym warunkiem: jeszcze ją trochę poćwiczę. 

Nie mam realnych problemów. Choroba, głód, niezaspokojona potrzeba miłości. Mam się do kogo przytulić, na czym usiąść i co wyjąć z lodówki. 

Mogę sobie pozwolić na zakup balsamu, kremu, peelingu, nowych dżinsów, szpilek, t-shirtu… Stać mnie na klocki i pięć miliardów dziecięcych książek. Stać mnie na wakacje.

Na ten moment moje największe zmartwienia to przywileje. Umycie podłogi – we własnym domu. Ugotowanie obiadu – bez specjalnych instrukcji, z alergenami, bez liczenia kalorii. Bieganie za dzieckiem – zdrowym i ruchliwym…

Wdzięczność.

ps Tak, na zdjęciu głównym nie mam makijażu, spada mi ramiączko i widać stopę Jasia😅


DOBRNĘŁAŚ DO KOŃCA? SUPER! BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE KOLEJNA ZARWANA NOC NIE POSZŁA NA MARNĘ  JAK MYŚLISZ – TEN TEKST MÓGŁBY SIĘ KOMUŚ PRZYDAĆ? JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TAK TO PROSZĘ CIĘ O:

  • KOMENTARZ (NAJLEPIEJ MIŁY :D)
  • LAJKA, SERDUSZKO TUDZIEŻ INNĄ MEGA SPONTANICZNĄ REAKCJĘ
  • UDOSTĘPNIENIE

W TYM CELU ZAPRASZAM CIĘ NA MÓJ FANPAGE

AGNIESZKA,