Kobieta

Ludzie, których kochamy wkurzają Nas najmocniej

26 sierpnia 2019
Image-1(4)

Myślę o życzeniach ślubnych i tych, które składa się mamom chwilę po porodzie. Wszystkiego najlepszego! To miłe, choć – odrealnione. Nie wszystko jest dobre, miłe, pożądane. W życiu bywa różnie. I w związkach też. Raz na wozie, a raz w błocie. Dlatego życzę Wam siły, żeby to wszystko przetrwać. Bo to lepsze, głębsze i pożyteczniejsze.

Małżeństwo jest trudne. Rodzicielstwo jest ciężkie. Serio! Najlepsze i najgorsze rzeczy przydarzają się ludziom w domach. To w nich doświadczamy szczęścia, miłości, rozpaczy, uczymy się krzyczeć, płakać, chichrać…  W domu odpoczywamy i łapiemy oddech, ale czasem mamy go dość. Pragniemy uciec. Bywa, że Nas męczy. Jakoś ‚ogranicza’.

Ci, których kochamy wkurzają Nas najmocniej. Zgadzasz się?

Gościa, któremu ślubowałam miłość chcę walnąć patelnią. Pakuje i rozpakowuje walizkę. Wychodzę. Ale za chwilę wracam! Posyłam do diabła. Dzwonię… Zamknęłabym dziecko w szafie, gdyby nie fakt, że jest moje! Ulubione. Kochane.

Ale to dobrze. Ta złość wymieszana z podnietą jest NAPRAWDĘ dobra. Najgorzej to nie czuć nic. Nie grzejesz mnie. Nie ziębisz. Jesteś to jesteś, a jak Cie nie ma…

Człowiek, na którym Ci zależy nie jest przezroczysty. Widzisz go. Czujesz. Słyszysz. Wszystko co mówi trafia do Twojej głowy. Przetwarzasz to. Mielisz. Rozbierasz na czynniki pierwsze. Analizujesz. Zadajesz do tego pytania. Drążysz. Po prostu przeżywasz. PRZEŻYWASZ LUDZI, KTÓRYCH KOCHASZ.


DOBRNĘŁAŚ DO KOŃCA? SUPER! BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE KOLEJNA ZARWANA NOC NIE POSZŁA NA MARNĘ  🙂 JAK MYŚLISZ – TEN TEKST MÓGŁBY SIĘ KOMUŚ PRZYDAĆ? JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TAK TO PROSZĘ CIĘ O:

  • KOMENTARZ (NAJLEPIEJ MIŁY :D)
  • LAJKA, SERDUSZKO TUDZIEŻ INNĄ MEGA SPONTANICZNĄ REAKCJĘ
  • UDOSTĘPNIENIE

W TYM CELU ZAPRASZAM CIĘ NA MÓJ FANPAGE

AGNIESZKA,