Kobieta

Kilka powodów do kochania jesieni

29 października 2021
3F1D2C8F-74E1-4078-B52F-7AED7A0B5DF6

Trzydziestka to jest taki okres w życiu człowieka, w którym zaczyna mówić swoim własnym głosem. Odważnie patrzy w siebie i wygrzebuje to, co rzeczywiście jego. Nie mamy, taty, brata, kumpeli, chłopaka… To już nie jest ten czas dopasowywania, dostosowywania, owczego pędu, masówki. Po trzydziestce nie musisz być w mainstreamie. I jesteś fajny.

Trochę popłynęłam, a chodziło o to, że przez większość nie dorosłego życie kochałam lato. Wszyscy je kochali. Czekałam na upał. Na pot spływający po dupie. Na zatłoczone plaże, pękające w szwach ryneczki, rozdeptane łąki. Na kilometrowe kolejki do budki z lodami.

Dzisiaj kocham jasień. Kocham ją za…

Las

Najpiękniejszy. Taki kolorowy! Sto tysięcy odcieni… I brak owadów.

Śliwki węgierki

Jedni czekają na truskawki, drudzy na… Węgierki! Od śliwek węgierek lepsze są tylko czereśnie.

Grzyby

Moja relacja z grzybami jest skomplikowana bo ja nie lubię grzybów za smak tylko za… Wspomnienia. Dziadek zbierał grzyby, tata zbierał grzyby. Grzyby suszyły się na gazetach w słońcu i na „suszarkach” w kuchni. To zapach mojego dzieciństwa!

Dynia

Dynia to taka Choinka. Być musi!

Ciepłe swetry i szerokie bluzy

Nie lubię kurtek, ale bluzy i swetry – kocham. Jesień (ta wczesna, wymieszana z latem) pozwala na trampki i wełniane golfy.

Jesień jest dobra. Wolniejsza od lata i mniej…

nachalna 😉


DOBRNĘŁAŚ DO KOŃCA? SUPER! BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE KOLEJNA ZARWANA NOC NIE POSZŁA NA MARNĘ  JAK MYŚLISZ – TEN TEKST MÓGŁBY SIĘ KOMUŚ PRZYDAĆ? JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TAK TO PROSZĘ CIĘ O:

  • KOMENTARZ (NAJLEPIEJ MIŁY :D)
  • LAJKA, SERDUSZKO TUDZIEŻ INNĄ MEGA SPONTANICZNĄ REAKCJĘ
  • UDOSTĘPNIENIE

W TYM CELU ZAPRASZAM CIĘ NA MÓJ FANPAGE

AGNIESZKA

3221FBD3-FB37-4028-8934-FE97BF88FF07