Mama

Jest spora różnica między „kocham moje dziecko nad życie”, a ‚jestem szczęśliwą mamą’

29 października 2018
SONY DSC

Jest spora różnica między „kocham moje dziecko nad życie”, a ‚jestem szczęśliwą mamą’. Serio, tak właśnie myślę! Dziecko może być motorem, naszym paliwem, motywacją albo przysłowiową kulą…

Dziecko kocha się bezwarunkowo. To fakt! Ale faktem jest również to, że – niewiele osób zamkniętych w domu z ukochaną osobą na rok ewentualnie dwa w porywach do trzech będzie… SZCZĘŚLIWE! Specjalnie napisałam NIEWIELE, bo wierzę, że są na tym świecie kobiety, które czerpią radość z ‚prowadzenia domu’ i całodobowej opieki nad dzieckiem (ewentualnie dziećmi). I wiecie co? Nawet im zazdroszczę! Bo fajnie byłoby czerpać absolutną radość z przebierania pieluch, gotowania obiadów tudzież ogarniania prania. No ale niestety, niektóre potrzebuję ‚więcej’.

Szczęśliwa matka to spełniona kobieta Nie ma nic gorszego od myśli ‚gdyby nie dziecko to…” poszłabym do pracy/ nauczyła się włoskiego/ pojechała do Wietnamu.

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że dzieci byłby szczęśliwsze gdyby więcej czasu spędzały z ojcem ewentualnie babcią tudzież opiekunką. Serio! Matki byłby cierpliwsze, bardziej kreatywne, a już nade wszystko WESELSZE! I mówię to ja, matka, która przez półtora roku ‚siedziała’ z dzieckiem w domu i była SMUTNA. A potem wyszła na jogę, zaczęła pisać blog i trochę się zrelaksowała.

 


DOBRNĘŁAŚ DO KOŃCA? SUPER! BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE KOLEJNA ZARWANA NOC NIE POSZŁA NA MARNĘ  🙂 JAK MYŚLISZ – TEN TEKST MÓGŁBY SIĘ KOMUŚ PRZYDAĆ? JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TAK TO PROSZĘ CIĘ O:

  • KOMENTARZ (NAJLEPIEJ MIŁY :D)
  • LAJKA, SERDUSZKO TUDZIEŻ INNĄ MEGA SPONTANICZNĄ REAKCJĘ
  • UDOSTĘPNIENIE

W TYM CELU ZAPRASZAM CIĘ NA MÓJ FANPAGE

AGNIESZKA,

zdj