Żona

Dlaczego Twoja kobieta nie chce uprawiać sexu?

30 marca 2019
SONY DSC

Długo zastanawiałam się nad tym czy ten wpis w ogóle powinien powstać, bo sex to przecież tabu (nawet u ginekologa). Jednak powstał. Ale nie jest to artykuł o mnie, przynajmniej w stu procentach. Nie piszę go tylko i wyłącznie z autopsji. Wiele faktów po prostu podsłuchałam, a jeszcze inne zostały mi ‚powierzone’. Postanawiam przekazać je dalej, bo wierzę, że dotyczą wielu par. No to… zaczynamy!

Dlaczego Twoja kobieta nie chce uprawiać sexu?

Bo jest zmęczona

Mam takie jedno marzenie. Bardzo, BARDZO bym chciała żeby: Nasi Panowie raz w miesiącu przynajmniej na tydzień rezygnowali z pracy i ogarniali dom. Zajmowali się dziećmi, sprzątali, gotowali, robili zakupy. Serio! Bo w ten sposób dowiedzieliby się czym jest zmęczenie albo raczej skrajne wyczerpanie. Pojęliby ‚wagę problemu’ i przestali bagatelizować.

Serio jesteście zdania, że kobieta, która NIE MA SIŁY ogolić nóg (albo umyć zębów, true story) ma siłę i ochotę! na sex? Hę?!

Bo chce jej się spać

Wyobraź sobie, że jesteś matką kilkumiesięcznego dziecka, które nie przesypia nocy. Wybudza się! Co godzinę lub trzydzieści minut wyciągasz więc pierś i ciśniesz  przysiady bo masz nadzieję, że ssanie połączone z bujaniem pomoże. I pomaga! Na kolejne trzydzieści minut… Witaj w Naszej bajce, tato!

Kiedy myślę o tym jak strasznie niewyspana byłam w pierwszym roku macierzyństwa to mam ochotę… zaparzyć sobie kawy. Serio! Bo to był koszmar. Koszmar! Przez dwanaście miesięcy praktycznie nie śniłam. NIC MI SIĘ NIE ŚNIŁO. Nie zapadałam w REM. Dlatego…

Drodzy Panowie, jeśli nie wstajecie do swoich pociech w nocy to nie dziwcie się, że Wasze Panie nie mają ochoty na sex.

Bo chce pobyć sama

Po całym dniu ‚mama jeść, mama pić, mama srać…’ chce usłyszeć siebie. Po prostu – usiąść na kanapie i wpatrywać w sufit. I tak, ma do tego prawo! Po dobie odraczania potrzeb, opanowywania histerii, znoszenia grymasów, negocjacji. MA DO TEGO PRAWO.

Bo zamiast ją przytulić…

Prawisz jej kazania. Powinnaś się ogarnąć, wykrzesać energię, siłę…

 


DOBRNĘŁAŚ DO KOŃCA? SUPER! BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE KOLEJNA ZARWANA NOC NIE POSZŁA NA MARNĘ  🙂 JAK MYŚLISZ – TEN TEKST MÓGŁBY SIĘ KOMUŚ PRZYDAĆ? JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TAK TO PROSZĘ CIĘ O:

  • KOMENTARZ (NAJLEPIEJ MIŁY :D)
  • LAJKA, SERDUSZKO TUDZIEŻ INNĄ MEGA SPONTANICZNĄ REAKCJĘ
  • UDOSTĘPNIENIE

W TYM CELU ZAPRASZAM CIĘ NA MÓJ FANPAGE

AGNIESZKA,